ВИДИ РД - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

ВИДИ РД

РОЗУМНИЙ ДІМ > ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ
Які види розумних будинків існують і як їх вибирати?

    Розрізняють декілька видів розумних будинків. В основному їх класифікація обумовлена середовищем передачі даних між окремими частинами розумного будинку - модулями. Усім модулям необхідно «спілкуватися» між собою, повідомляти свій стан, тобто передавати дані. Одні передають дані по дротах, інші  - по радіоканалу. Таким чином існують провідні і безпровідні розумні будинки.
    
     Провідні розумні будинки. Кабель прокладається 1 раз і назавжди, забезпечуючи високу швидкість роботи і безперебійність. Високий рівень надійності зв'язку і захищеність про зовнішніх дій. Дешевше за безпровідні рішення. У більшості випадків установка ведеться при будівництві або ремонті будівлі. Складно прокладати в уже відремонтованих приміщеннях. Є ідеальним рішенням на етапах забудови.
    
     Безпровідні розумні будинки. Зв'язок здійснюється без дротів. Живлення від батарей, що вимагає періодичну їх заміну. Для живлення деяких модулів все одно потрібно прокладення кабелів. Надійність дещо нижча, ніж дротяна. Теоретично можливе блокування зв'язку зловмисниками. Деяке підвищення радіофону в приміщеннях. Вартість вища, ніж у дротяних систем. Рішення ідеальне для вже відремонтованих і побудованих приміщень. Є компромісним рішенням в порівнянні з дротяними системами.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню