Прибудинкова територія - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

Прибудинкова територія

РОЗУМНИЙ ДІМ > Приховані (можливості)
«Дощ» за розкладом

    Що таке система поливу в «розумному» будинку? Це економія вашого часу і сил! З нею ви можете забути про «поливалки» і довгі шланги, в яких легко заплутатися. Тепер вам досить задати необхідні параметри на панелі управління «Розумного будинку», система дуже проста і не доставить вам складнощів. Таймер поклопочеться про точність часу поливу, визначену вами тривалість поливу в конкретному заданому секторі. А спеціальні датчики вологості грунту допоможуть скоректувати роботу системи, забезпечуючи потрібну вологість грунту на потрібних ділянках вашого саду.
    Якщо на вашій ділянці пішов дощ, то система автоматичного поливу відмінить свій «дощ», оскільки вже достатньо випало опадів на ваш сад. А ще ваша ділянка ніколи не буде дуже вологою або сухою, система сама стежитиме за рівнем вологи в газоні.
    Система автоматичного поливу «розумний будинок» – ваш особистий садівник, який піклується про здоров'я всіх рослин і красу вашого прекрасного саду. Ваш двір буде вічно зеленим і квітучим.

    • Полив за розкладом і із заданою тривалістю.
    • Датчик дощу. У дощову погоду полив задіяний не буде.
    • Датчик вологості грунту. Полив проводиться не за розкладом, а з потреби. 

Освітлення території

    Отримайте незабутнє враження від прогулянок по ділянці, на якій підсвічуються доріжки, сходинки, басейни, окремі дерева або клумби, архітектурні деталі будинку. При зміні природної освітленості автоматично включається і може мінятися і зовнішнє ландшафтне освітлення, що дасть Вам можливість зробити Вашу ділянку стильною і неповторною.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню