ФУНКЦІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

ФУНКЦІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ

222222222Розумне освітлення - найперший і основний ключ до розуміння ідеї автоматизації. Світло - це наочно і ефектно. Система забезпечить Вам різноманіття світлових та функціональних сценаріїв, що відповідають Вашим потребам, створюють зручність і певний настрій ... (далі) 
Система контролю клімату сама, за заданими вами сценаріями, підтримує в кімнатах комфортну температуру. Крім цього, повертаючись додому після роботи, ви можете відправити з мобільного телефону завдання будинку підігріти приміщення ... (далі)  
Система контролю протікань води та витоку газу. Ця підсистема дозволяє автоматично закривати засувки і клапани водо-газо постачання при виявленні протікань. Розумний будинок також піклується про Вашу безпеку ... (далі) 
«Розумні розетки».  Забув виключити праску чи електроплиту - не біда! Просто відправ СМС!  Всі електроприлади в будинку можуть підкорятися одному натисненню клавіші на панелі управління ... (далі)  

 Аудіо-відео техніка – невід'ємна частина сучасного будинку. А в «розумному» будинку з системою мультирум домашній кінотеатр перетворюється на справжній професійний кінозал. Одним натисненням кнопки на панелі, ви запустите сценарій «Кінотеатр» і все, що вам потрібно, – це ... (далі) 
 Що таке система поливу в «розумному» будинку? Це економія вашого часу і сил! З нею ви можете забути про «поливалки» і довгі шланги, в яких легко заплутатися. Тепер вам досить ... (далі) 
Басейн «розумного» будинку завжди готовий зустріти своїх господарів теплою, кристально чистою водою, приємним розслабляючим масажем хвиль, затишною і спокійною атмосферою ... (далі) 
 Ви можете керувати системою «Розумний дім» з настінної чи переносної сенсорної панелі, з I-Phone, I-Pad, планшетів і смартфонів, з ПК, з мобільного телефону (СМС), а також по запрограмованих сценаріях чи графіках ... (далі) 


 

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню