Освітлення - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

Освітлення

РОЗУМНИЙ ДІМ > Приховані (можливості)

Розумне освітлення - найперший і основний ключ до розуміння ідеї автоматизації. 
Світло  - це наочно і ефектно.

     Система забезпечить Вам різноманіття світлових та функціональних сценаріїв , що відповідають Вашим потребам, створюють зручність і певний настрій.
     Управління освітленням – це значно більше, ніж звичайні вимикачі. Якщо у вас великий будинок, ви, напевно, знайомі з ситуацією, коли доводиться обійти весь будинок, вимикаючи світло в кожній кімнаті. Проблема посилюється, коли в будинку є діти. Система управління освітленням дозволяє легко контролювати всі світильники завдяки безпровідним засобам управління або настінним сенсорним панелям . Сенсори руху можуть автоматично вимикати освітлення, якщо ви покидаєте кімнату. І коли приходить час лягати спати, ви, лежачи в ліжку, можете одним натисненням кнопки запустити виконання сценарію «Ніч» для виключення всіх основних світильників, включення зовнішнього охоронного освітлення, і залишити освітлення, наприклад в спальні або у вітальні, при необхідності. 
   

     Система управління освітленням – це ваш захист і безпека. Більшість людей відчувають себе безпечно при включеному світлі. Це закладається в нас ще з дитинства, коли ми засипали при світлі нічника. Зараз, будучи дорослими, ми розуміємо, що світло може захистити нас не тільки від зловмисників, але і запобігти нещасним випадкам, як, наприклад, падіння зі сходів.

    Ви можете запрограмувати сценарії для симуляції вашої присутності в той час, коли вас немає вдома. Просто встановіть режим «Немає вдома» і ваша система освітлення включатиме і вимикатиме світло, створюючи ілюзію того, неначе ви вдома, ефективніше, ніж звичайні таймери.

    Чи любите ви повертатися в темний будинок? Ваші світильники можуть бути запрограмовані на автоматичне включення, коли ви під'їзджаєте до будинку, при піднятті воріт гаража; або ви можете активувати сценарій «Я вдома» за допомогою мобільного телефону, і до вашого повернення всі необхідні світильники будуть включені.     

     Енергозбереження до 40%. Система управління освітленням допомагає економити! Управління освітленням – це не тільки зручно. Це також надійний метод контролю за витратами електроенергії. Приглушення світла на 10 відсотків допомагає зберегти енергію і в той же час не приносить помітних змін в освітленні кімнати. Система управління освітленням робить це автоматично, звільняючи господаря будинку від зайвого неспокою і нескінченної метушні з численними диммерами. Кімнатні сенсори можуть автоматично вимикати світло, коли в кімнаті нікого немає.

   Управління освітленням, комбіноване з управлінням жалюзі, шторами та ролокасетами може максимізувати використання у вашому будинку сонячного світла для освітлення і обігріву.


Основні функціональні можливості системи управління освітлення:


  • Дистанційне керування будь-якою групою світла.
  • Прив'язка до будь-яких вимикачів.
  • Включення за часом. Наприклад, через 15 секунд після спрацювання датчика руху.
  • Включення по датчику освітленості. Якщо в приміщенні вистачає денного світла, освітлення не включається.
  • Включення по датчику руху. За наявності руху включається освітлення.
  • Включення по будь-якій події в системі. Наприклад, якщо закрилися зовнішні ролети - в будинку включиться світло.
  • Світлові схеми. Декілька груп світла включаються або вимикаються одночасно. Наприклад, коли ви приходите додому і відкриваєте вхідні двері, спалахує світло в передпокої і в коридорі. В темний час включається зовнішня підсвітка будинку.
  • Світлові сценарії. Світло включається по певній події і працює по необхідному алгоритму. Наприклад, якщо ви включаєте світловий сценарій «Сон в дитячій», спалахують світильники нічного підсвічування підлоги і нічники. При цьому, нічники потихеньку гаснуть впродовж 30 хвилин і діти засипають при світлі, але сплять в темноті. Якщо в кімнаті виявлений рух, нічники спалахують знову і гаснуть за тим же принципом.
  • Імітація присутності. У будинку світло спалахує і гасне імітуючи рух людини по будинку. Крім того може включитись телевізор, відкритись жалюзі і т.д.
  • Автоматичне відключення освітлення, якщо воно не використовується. Наприклад, якщо в душі немає руху більше 10-ти хвилин, освітлення гасне.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню