Басейн, сауна - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

Басейн, сауна

РОЗУМНИЙ ДІМ > Приховані (можливості)
У басейн, як на курорт

    Басейн «розумного» будинку завжди готовий зустріти своїх господарів теплою, кристально чистою водою, приємним розслабляючим масажем хвиль, затишною і спокійною атмосферою.
    У басейні можна створити сцени з різноколірним або світлодіодним освітленням, звуком, який відтворюється вбудовуваними акустичними системами, і зображенням телевізора, встановленого на кронштейні на висоті кілька метрів.
    Скільки радості доставить Вашим малюкам купання в такому басейні при переливаннях різноколірної веселки і під пісні з їх улюблених мультфільмів! Лише одного разу, налаштувавши систему управління басейном «розумний будинок» на потрібний лад, ви можете більше не турбуватися про те, що потрібно вчасно набрати воду, підігріти її, очистити.
    Адже система сама піклується про це. У точно заданий час вода в басейні нагрівається до потрібної температури, створюється комфортна температура повітря, регулюється вологість, підігріваються зони біля басейну, щоб було затишно ходити босоніж. Ви приходите у вже заздалегідь підготовлене для вас приміщення і із задоволенням плаваєте.
    
     Під жарким літнім сонцем вода в басейні випаровується, але система «Розумний Будинок» контролює рівень води в басейні.
   Якщо він опуститься нижче встановленого, басейн автоматично поповнить водні запаси. Можна управляти басейном через інтернет або по мобільному телефону. Якщо ви повертаєтеся додому, провівши день під сонцем, і вам хочеться зануритися в прохолоду басейну, просто відправте повідомлення системі, і до вашого приїзду басейн буде готовий.
 

    Одним натиском кнопки Ви активуєте режим роботи сауни, через смартфон можна налаштувати температуру, колір освітлення та вибрати бажаний програмний режим.


Басейн

  • Підігрів води.
  • Освітлення навколо басейну і підсвічування чаші.
  • Долив води.
  • Контроль переливу.
  • Управління автоматикою (гейзер, дощик).
  • Сценарії управління басейном. Наприклад, якщо в басейні не відстежується рух останні 10 хвилин, відключається підігрів води, гасне світло.
  • Управління басейном виходячи з показників спеціальних датчиків. Наприклад, закриття куполу при спрацьовуванні датчика дощу.
  • Управління СПА-зоною. Наприклад, управління сауною, парилкою.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню