Технології для будинку - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

Технології для будинку

    

    Розробники вбудованих пилососів поставили перед собою завдання відразу вирішити всі проблеми традиційних моделей одним махом, для цього вони винесли вакуумний силовий агрегат разом з контейнер для пилу за межі житлового простору. Отриманий результат перевершив всі очікування. Сучасні вбудовані пилососи - це пристрої, які перетворили прибирання приміщень в надзвичайно легке і комфортне заняття, що дозволяють видалити пил на всі 100% без компромісів!

 
    КОММУНІКАЦІЙНА СИСТЕМА MODBUS: Центральні пилососи AERTECNICA TUBO оснащені комунікаційною системою MODBUS, яка співпрацює з системами домашньої автоматизації - розумний дім, які є широкодоступними на ринку. Ця іновація проінформує Вас про сервісний стан системи центрального пиловидалення.
Встановіть у своєму будинку вбудований пилосос, і прибирання перестане бути стомлюючим, простір приміщень наповниться кристально чистим і здоровим повітрям, і Ви відразу відчуєте справжній комфорт. Вбудована система пиловидалення здатна очистити житло від пилу на 100%. Не вірите? Даремно! Практичні європейці вже змогли по достоїнству оцінити ці інновації, доказом чого служить той факт, що кількість власників вбудованих пилососів з кожним роком збільшується як мінімум удвічі
    Вбудований пилосос - це дуже зручно! Встановлений в будинку він позбавить вас від стомлюючого перетягування з кімнати в кімнату, з поверху на поверх по сходах важкого агрегату, прив'язаного проводами до електрики. Це особливо актуально, якщо ваше житло має велику площу в кілька поверхів, з пов'язаними гаражем, лазнею та іншими приміщеннями, які вимагають періодичної прибирання.
 
    Все спрощується, коли в зручних і легкодоступних місцях на стінах або підлозі встановлюються акуратні пневморозетки, схожі на звичайні електричні, для легкого під'єднання прибирального шланга. Щоб почати прибирання, досить просто увімкнути шланг у гніздо пневморозетки. Більше того дизайн пневморозеток AERTECNICA TUBO задовольнить найвибагливішого споживача.
    Прибиральний комплект (шланг з ручкою) не займе багато місця. Він настільки простий і зручний, що впоратися з прибиранням величезного будинку зможе навіть дитина. Всю важку роботу виконує один єдиний агрегат, який встановлений стаціонарно в затишному місці, щоб не заважати своїм господарям.
 

    Більше того завдяки інноваційним гаджетам, зокрема VROOM - пилососити автомобіль в гаражі надзвичайно зручно та просто.


    Встановіть вбудований пилосос, і Ви забудете про неприємний шум під час прибирання. Силовий агрегат вбудованої системи пиловидалення розташовують в ізольованому підсобному приміщенні, подалі від житлової зони. У результаті весь шум, здатний створити дискомфорт під час роботи пристрою, перебувати за межами досяжності.


 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню