МОНТАЖ ПИЛОСОСА - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

МОНТАЖ ПИЛОСОСА

Монтаж вбудованого пилососа  

  Монтаж вбудованого пилососа в будинку проводиться в технічному приміщенні (комора, бойлерна, підвал, гараж і т.д.), в квартирі агрегат можна встановити в коморі, на балконі (у спеціальному гідроізольованому ящику для захисту від опадів). Корпус пилососа витримує перепади температур, і продуктивність його абсолютно не падає.

   Центральний пилосос сконструйований так, що силовий агрегат монтується до стіни, всі пневморозетки з'єднуються з ним повітроводами діаметром 50 мм. Після підключення спеціального шланга, довжиною близько 9 м, агрегат автоматично запускаєтся. Два трубопроводи (по одному всмоктується кімнатне повітря з пилом, по іншому - очищене повітря викидається на вулицю), ховаються в стяжку підлоги, стіни, під стелю (якщо будинок знаходиться в стадії будівництва, що, звичайно ж, бажано) або в спеціальні короби (якщо Ви тільки що зробили ремонт, і не хочете знову витрачатися). Після оздоблювальних робіт, на виду залишаються тільки пневморозетки, колірну гамму і текстуру яких Ви також можете підібрати в колірній гамі Вашого інтер'єру.
 
   Центральні системи пиловидалення можна використовувати для прибирання квартир, приватних будинків, котеджів, громадських і виробничих цехів і будівель. Досить встановити по одній пневморозетці в кожній великій кімнаті або одну пневморозетку на 2 - 3 невеликі кімнати.

  Системи пиловидалення при довжині прибирального шланга 9 метрів від однієї пневматичної розетки захоплюють площу в 50-60 м2.
 
   Ручка не обмежує рухів і дозволяє виконувати прибирання навіть в самих важкодоступних місцях. На ручці знаходиться панель управління, яка дає можливість легко здійснювати включення і виключення системи, регулювати потужність і включати вбудовану систему для локального освітлення місця збирання. Рідкокристалічний екран відображає інформацію про режим роботи обладнання та необхідних діях - заміні сумки, звільнення ємності або обслуговування двигуна.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню