ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПИЛОСОС - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПИЛОСОС

Центральні системи пиловидалення  

Центральний пилосос в "розумному будинку" - прибирання без клопоту,
комфорт без турбот

   Прибирання будинку - заняття необхідне, але мало ким улюблене. І після доброї половини дня, витраченої на те, щоб вимити підлогу, витерти пил зі всіх поверхонь, прибрати плями з оббивки меблів, виявляється, що зусилля були марними. Пил містичним чином знову з'являється на екрані монітора, на столі. А справа тут в тому, що пил прибраний не був! Він просто перемістився в повітря, пролетівши через пилосос, і потім знову осів.
   Але винахідницька думка не стоїть на місці, концепція «розумного будинку», де передбачається домашня автоматизація, має на увазі, у тому числі, і прибирання за допомогою системи центрального пилососу. Вбудований пилосос дає можливість повністю видаляти бруд, пил, алергенні мікрочастинки з будь-яких поверхонь, причому відбувається це без всяких зусиль. Будинок надовго залишається чистим і комфортним.

    Тишина і чистота – це унікальні особливості TUBO. Використовуючи системи пиловидалення AERTECNICA, Ви отримуєте не тільки ефективне прибирання приміщення, але і комфортну чистоту. Завдяки тому, що силовий агрегат знаходиться максимально далеко від житлових зон, де проводиться прибирання, систему центрального пилевидалення можна використовувати в любий час дня і ночі,  не боячись нарушити тишину.
  Користуватись TUBO так просто! Шланг для прибрання – гнучкий, легкий, забезпечує багатофункціональність і ефективність прибирання у важко доступних місцях Вашого дому. Вам більше не прийдеться стикатись з проблемами,  які властиві для всіх традиційних пилососів, завдяки наявності пневморозетки, яку можна розмістити в будь-якому зручному для Вас місці.
    Система центрального пиловидалення AERTECNICA  допоможе не тільки підвищити якість прибирання, але і зменшити час, який ви витрачаєте на неї. Cтаціонарне положення силового агрегату, постійна сила всмоктування дозволяють добитися потужності, що в 5 разів перевищує потужність звичайних пилососів. Тому вам не потрібно довго пилососити одне і те ж місце: ви зберете пил за один прохід щітки і не витратите багато часу на очищення оббивки меблів або товстих килимів.

   Система центрального пиловидалення AERTECNICA - це:

  • Максимальне і безповоротне видалення пилу з приміщення.
  • Найпотужніший (сила всмоктування в 7-8 разів вище звичайного пилососа).
  • Безшумний (встановлюється в спеціально відведеному місці, не створюючи шуму при роботі, в середньому 60-70 дБ, а також використовуються додаткові глушники).
  • Бездоганна якість прибирання.
  • Економія часу (час прибирання скорочується за рахунок того, що по одному місцю проводити достатньо 1-2 рази (а не 4-5, як звичайним приладом).
  • Легкість і зручність при прибиранні.
  • Простота обслуговування.
  • Надійність системи, термін служби (при дотриманні правил експлуатації) досягає 30 років.
  • Фільтр встановлюється на весь термін служби системи і його міняти не потрібно ніколи, легко знімається і очищається за допомогою звичайного прання.
  • Велика місткість пилозбірника (36 л), очищення здійснюється 1-2 рази на рік.
  • Очищає все: меблі, килими, ковдри, штори, голі підлоги, сходи, стіни, навіть стелю.
  • Використання: побутове і промислове.
  • Створює здорове повітря і максимально хороший мікроклімат в будинку, завдяки тому, що видаляє не тільки пил, але разом з ним віруси і алергени, а також не утворюється пилова суспензія.

    Для досягнення максимального результату у прибиранні та дбайливого ставлення з меблями і поверхнями, необхідно правильно підібрати насадку. Щоки різної довжини, з різними типами поверхонь, для більш делікатних покриттів, для меблів, для паркету, стандартні щітки, набори міні - щіток, для вичісування тварин, турбощітки - асортимент дуже широкий, тому вибрати потрібні, не складе труднощів.

  ПНЕВМОРОЗЕТКА - ДОПОВНЕННЯ ЛЮБОГО ДИЗАЙНУ
     Компанія AERTECNICA TUBO пропонує великий асортимент комплектуючих для вбудованих центральних систем пиловидалення, в різній кольоровій гамі і в стильному дизайні, котрі задовольнять найвибагливішого споживача. Ви можете підібрати будь яку  з  запропонованих пневморозеток , більшість з них сумісні з декоративними елементами  настінних вимикачів і вимикачів від відомих виробників електрофурнітури.Ви можете швидко почати прибирати, для цього лише потрібно підключити шланг для прибирання до однієї з пневморозеток.


 
  ПНЕВМОСОВОК
      Дозволяє зібрати дрібне сміття з підлоги, використовуючи просту і зручну систему центрального пиловидалення, автоматично запускає агрегат при відкритті, всмоктує бруд, і, при закритті, автоматично відключає. Монтується на кухні, в коридорі, на рівні плінтуса в стіну, вбудовану мебель, кухонний гарнітур.ДОДАТКОВІ ГАДЖЕТИ

  Спеціально розробленим доповненням до вбудованого пилососа, якому немає аналогів на сьогоднішній момент, виступає пневмокомплект для прибирання VROOM. Являє собою невеликий за розмірами комплект з додатковим шлангом (довжиною до 7,5 метрів) і телескопічною трубкою (до 75см), який з'єднаний з системою центрального пиловидалення, і працює, як вбудований пилосос, включаючись, автоматично, при вийманні шланга, і так само вимикаючись. Укомплектований додатковими насадками для твердих і килимових покриттів. Встановлюється безпосередньо в самі меблі, компактний за розмірами, дуже зручний в обігу. Можна встановити на кухні, у ванній кімнаті, передпокої, гаражі, де завгодно. Цей помічник легко прибере будь-яке дрібне сміття, розсипані крихти зі столу, борошно, цукор, або корм тварин, допоможе навести порядок в салоні Вашого авто, і багато іншого.


VROOM ідеально підходить для повсякденного використання.
  VROOM замінить вам всі засоби для прибирання (мітли, швабри, губки, тощо ), щоб очистити підлоги, стільниці, прилади, ящики, стіни, килими і багато іншого достатньо використати VROOM – він ідеально впорається з будь-яким брудом.

 
VROOM в гаражі
     Легкий, потужний, компактний гаджет для прибирання. Легко впорається з брудом в гаражі, та без зусиль почистить  ваше авто. Простота у монтажі VROOM.  Задовольнить найвибагливішого споживача. Спеціально розроблений накладний кронштейн дозволить монтувати VROOM таким чином, щоб він не заважав в гаражі. Ідеальний засіб для очищення салону автомобіля, аналогів якому немає. Ідеально очистить, салони автомобіля, авто крісла, відпочинкові крісла,  килимки, човни, гаражну підлогу, навколо вікон та дверей в гаражі, та інші брудні відділення гаражу.PRATICO

    Система PRATICO втілена в собі нові рішення, котрі полегшують процес прибирання приміщення і ідеально доповнює систему центрального пиловидалення AERTECNICA TUBO. Присутність системи пиловидалення видає лише пневморозетка Pratico - але і це не є проблемою , тому що пневморозетку можна пофарбувати в будь-який колір.СКЛАДОВІ СИСТЕМИ PRATICO:

 • Дванадцяти метровий шланг , в комплекті з чохлом, котрий забезпечує захист інтер’єру
 • Муфта для підєднання ручки
 • Пневморозетка PRATICO
 • Вимикач вбудованого центрального пилососа
 • Ричажок фіксації шланга
    

   ПЕРЕВАГИ PRATICO:
 • Тепер нема необхідності переміщати, підєднувати і пере підключати шланг після закінчення прибирання
 • Ще більш  швидше прибирання. Завдяки простоті пристрою , потрібно всього лиш відкрити кришку пневморозетки , витягнути шланг і система PRATICO готова до прибирання
 • Шланг прибирається в стіну . Не потрібно виділяти окреме  місце для нього
WallyFlex

   WallyFlex - це новий аксесуар для системи пилевидалення AERTECNICA TUBO, який представляє собою додатковий еластичний шланг, що стаціонарно розміщується на стіні чи на мебелі замість пневморозетки.    


     


 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню