ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПИЛОСОС - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПИЛОСОС

Центральні системи пиловидалення  

Центральний пилосос в "розумному будинку" - прибирання без клопоту,
комфорт без турбот

   Прибирання будинку - заняття необхідне, але мало ким улюблене. І після доброї половини дня, витраченої на те, щоб вимити підлогу, витерти пил зі всіх поверхонь, прибрати плями з оббивки меблів, виявляється, що зусилля були марними. Пил містичним чином знову з'являється на екрані монітора, на столі. А справа тут в тому, що пил прибраний не був! Він просто перемістився в повітря, пролетівши через пилосос, і потім знову осів.
   Але винахідницька думка не стоїть на місці, концепція «розумного будинку», де передбачається домашня автоматизація, має на увазі, у тому числі, і прибирання за допомогою системи центрального пилососу. Вбудований пилосос дає можливість повністю видаляти бруд, пил, алергенні мікрочастинки з будь-яких поверхонь, причому відбувається це без всяких зусиль. Будинок надовго залишається чистим і комфортним.

    Тишина і чистота – це унікальні особливості TUBO. Використовуючи системи пиловидалення AERTECNICA, Ви отримуєте не тільки ефективне прибирання приміщення, але і комфортну чистоту. Завдяки тому, що силовий агрегат знаходиться максимально далеко від житлових зон, де проводиться прибирання, систему центрального пилевидалення можна використовувати в любий час дня і ночі,  не боячись нарушити тишину.
  Користуватись TUBO так просто! Шланг для прибрання – гнучкий, легкий, забезпечує багатофункціональність і ефективність прибирання у важко доступних місцях Вашого дому. Вам більше не прийдеться стикатись з проблемами,  які властиві для всіх традиційних пилососів, завдяки наявності пневморозетки, яку можна розмістити в будь-якому зручному для Вас місці.
    Система центрального пиловидалення AERTECNICA  допоможе не тільки підвищити якість прибирання, але і зменшити час, який ви витрачаєте на неї. Cтаціонарне положення силового агрегату, постійна сила всмоктування дозволяють добитися потужності, що в 5 разів перевищує потужність звичайних пилососів. Тому вам не потрібно довго пилососити одне і те ж місце: ви зберете пил за один прохід щітки і не витратите багато часу на очищення оббивки меблів або товстих килимів.

   Система центрального пиловидалення AERTECNICA - це:

  • Максимальне і безповоротне видалення пилу з приміщення.
  • Найпотужніший (сила всмоктування в 7-8 разів вище звичайного пилососа).
  • Безшумний (встановлюється в спеціально відведеному місці, не створюючи шуму при роботі, в середньому 60-70 дБ, а також використовуються додаткові глушники).
  • Бездоганна якість прибирання.
  • Економія часу (час прибирання скорочується за рахунок того, що по одному місцю проводити достатньо 1-2 рази (а не 4-5, як звичайним приладом).
  • Легкість і зручність при прибиранні.
  • Простота обслуговування.
  • Надійність системи, термін служби (при дотриманні правил експлуатації) досягає 30 років.
  • Фільтр встановлюється на весь термін служби системи і його міняти не потрібно ніколи, легко знімається і очищається за допомогою звичайного прання.
  • Велика місткість пилозбірника (36 л), очищення здійснюється 1-2 рази на рік.
  • Очищає все: меблі, килими, ковдри, штори, голі підлоги, сходи, стіни, навіть стелю.
  • Використання: побутове і промислове.
  • Створює здорове повітря і максимально хороший мікроклімат в будинку, завдяки тому, що видаляє не тільки пил, але разом з ним віруси і алергени, а також не утворюється пилова суспензія.

    Для досягнення максимального результату у прибиранні та дбайливого ставлення з меблями і поверхнями, необхідно правильно підібрати насадку. Щоки різної довжини, з різними типами поверхонь, для більш делікатних покриттів, для меблів, для паркету, стандартні щітки, набори міні - щіток, для вичісування тварин, турбощітки - асортимент дуже широкий, тому вибрати потрібні, не складе труднощів.

  ПНЕВМОРОЗЕТКА - ДОПОВНЕННЯ ЛЮБОГО ДИЗАЙНУ
     Компанія AERTECNICA TUBO пропонує великий асортимент комплектуючих для вбудованих центральних систем пиловидалення, в різній кольоровій гамі і в стильному дизайні, котрі задовольнять найвибагливішого споживача. Ви можете підібрати будь яку  з  запропонованих пневморозеток , більшість з них сумісні з декоративними елементами  настінних вимикачів і вимикачів від відомих виробників електрофурнітури.Ви можете швидко почати прибирати, для цього лише потрібно підключити шланг для прибирання до однієї з пневморозеток.


 
  ПНЕВМОСОВОК
      Дозволяє зібрати дрібне сміття з підлоги, використовуючи просту і зручну систему центрального пиловидалення, автоматично запускає агрегат при відкритті, всмоктує бруд, і, при закритті, автоматично відключає. Монтується на кухні, в коридорі, на рівні плінтуса в стіну, вбудовану мебель, кухонний гарнітур.ДОДАТКОВІ ГАДЖЕТИ

  Спеціально розробленим доповненням до вбудованого пилососа, якому немає аналогів на сьогоднішній момент, виступає пневмокомплект для прибирання VROOM. Являє собою невеликий за розмірами комплект з додатковим шлангом (довжиною до 7,5 метрів) і телескопічною трубкою (до 75см), який з'єднаний з системою центрального пиловидалення, і працює, як вбудований пилосос, включаючись, автоматично, при вийманні шланга, і так само вимикаючись. Укомплектований додатковими насадками для твердих і килимових покриттів. Встановлюється безпосередньо в самі меблі, компактний за розмірами, дуже зручний в обігу. Можна встановити на кухні, у ванній кімнаті, передпокої, гаражі, де завгодно. Цей помічник легко прибере будь-яке дрібне сміття, розсипані крихти зі столу, борошно, цукор, або корм тварин, допоможе навести порядок в салоні Вашого авто, і багато іншого.


VROOM ідеально підходить для повсякденного використання.
  VROOM замінить вам всі засоби для прибирання (мітли, швабри, губки, тощо ), щоб очистити підлоги, стільниці, прилади, ящики, стіни, килими і багато іншого достатньо використати VROOM – він ідеально впорається з будь-яким брудом.

 
VROOM в гаражі
     Легкий, потужний, компактний гаджет для прибирання. Легко впорається з брудом в гаражі, та без зусиль почистить  ваше авто. Простота у монтажі VROOM.  Задовольнить найвибагливішого споживача. Спеціально розроблений накладний кронштейн дозволить монтувати VROOM таким чином, щоб він не заважав в гаражі. Ідеальний засіб для очищення салону автомобіля, аналогів якому немає. Ідеально очистить, салони автомобіля, авто крісла, відпочинкові крісла,  килимки, човни, гаражну підлогу, навколо вікон та дверей в гаражі, та інші брудні відділення гаражу.PRATICO

    Система PRATICO втілена в собі нові рішення, котрі полегшують процес прибирання приміщення і ідеально доповнює систему центрального пиловидалення AERTECNICA TUBO. Присутність системи пиловидалення видає лише пневморозетка Pratico - але і це не є проблемою , тому що пневморозетку можна пофарбувати в будь-який колір.СКЛАДОВІ СИСТЕМИ PRATICO:

 • Дванадцяти метровий шланг , в комплекті з чохлом, котрий забезпечує захист інтер’єру
 • Муфта для підєднання ручки
 • Пневморозетка PRATICO
 • Вимикач вбудованого центрального пилососа
 • Ричажок фіксації шланга
    

   ПЕРЕВАГИ PRATICO:
 • Тепер нема необхідності переміщати, підєднувати і пере підключати шланг після закінчення прибирання
 • Ще більш  швидше прибирання. Завдяки простоті пристрою , потрібно всього лиш відкрити кришку пневморозетки , витягнути шланг і система PRATICO готова до прибирання
 • Шланг прибирається в стіну . Не потрібно виділяти окреме  місце для нього
WallyFlex

   WallyFlex - це новий аксесуар для системи пилевидалення AERTECNICA TUBO, який представляє собою додатковий еластичний шланг, що стаціонарно розміщується на стіні чи на мебелі замість пневморозетки.    


     


 
Назад до змісту | Назад до головного меню