ЩО ТАКЕ МУЛЬТИРУМ - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

ЩО ТАКЕ МУЛЬТИРУМ

РОЗУМНИЙ ДІМ > ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ
В обіймах відео і звуку

     Уявіть собі місце, де вас з усіх боків оточує улюблена музика, де в будь-якому куточку на першу вашу вимогу включається улюблений фільм або пам'ятний відеозапис важливої сімейної події, де на будь-якому екрані ви можете подивитися свої фотографії. А зараз уявіть, що все це – ваш рідний будинок, «розумний» будинок з системою мультирум

     Мультирум  – це система, яка приймає видео- і аудіосигнали від будь-якого джерела в будинку (телевізор, музичний центр, DVD, TV-тюнер, комп'ютер) і розподіляє їх по всьому будинку. Знаходячись в будь-якій кімнаті, ви за бажанням можете слухати улюблені пісні, проглядати відео, причому не важливо, де знаходиться джерело сигналу. А управляти всім цим можна із зручної сенсорної панелі. І не потрібно захаращувати житло всілякими проводами, колонками, програвачами, вся апаратура компактно зібрана тільки в одному місці будинку. Це може бути, наприклад, домашній кінотеатр або інше зручне для вас приміщення.

     Система мультирум зберігає цілу бібліотеку музичних треків і фільмів різних жанрів і часів, зручно скомпонованные музичні, а також кінопідбірки на будь-який смак. Ви просто вибираєте те, що відповідає вашому настрою, і насолоджуєтеся всіма нотами музичного фону вашого «розумного» будинку.

Велике кіно в домашньому кінотеатрі
    Домашній кінотеатр – невід'ємна частина сучасного будинку. А в «розумному» будинку з системою мультирум домашній кінотеатр перетворюється на справжній професійний кінозал. Одним натисненням кнопки на панелі, ви запустите сценарій «Кінотеатр» і все, що вам потрібне, – це зручніше влаштуватися в улюбленому кріслі. У кімнаті поступово згасне світло, відрегулюється звук, опуститься кінопроектор. 

     Мультирум виводить відеозображення на будь-який екран в будинку. Наприклад, ви вирішили подивитися фільм вітальні, але притомилися, і вирішили перейти в спальню. Ви можете відправити відео на екран в спальню і продовжити проглядання фільму, вже лежачи в зручному ліжку. Проглядання звичайного телевізора теж стає набагато комфортнішим і «розумнішим».
 
     Мультирум дозволяє вибрати необхідний канал з будь-якого куточка будинку, набудувати звук і відеокартинку, записати будь-яку вподобану програму або фільм і внести їх до пам'яті відеобібліотеки.

«Розумний» сімейний фотоальбом
      У системі мультирум всі вибрані вами фотографії зібрані на одному носієві і розбиті по альбомах. Одним кліком на панелі управління ви запустите перегляд потрібних фото на будь-якому екрані в будинку, навіть на проекторі домашнього кінотеатру.

Завжди на зв'язку
   А що ви скажете, якщо у вашому «розумному» будинку завдяки мультирум можна буде легко налагодити систему внутрішнього зв'язку між кімнатами? Не потрібно кричати з одного кінця будинку в іншій, щоб покликати когось з членів сім'ї. Досить натиснути одну кнопку на панелі і зв'язатися з родичами. Або також можна встановити спеціальний режим радіоняні: з будь-якої кімнати ви зможете чути все, що відбувається в дитячій. 
   Ви завжди будете в курсі, якщо до вас прийдуть гості, мультирум оповістить  приємним дзвінком, а також виведе відеозображення з домофона на будь-який екран в будинку. 

«Розумний» мультирум економить гроші
     Система створює ідеальну якість звуку та відео і передає його у всі кімнати будинку. При цьому вам не потрібно купувати для кожної кімнати окрему апаратуру, достатньо одного високоякісного професійного набору необхідного устаткування, який використовуватиметься для всіх приміщень житла.
     Завдяки мультирум ви зможете значно скоротити витрати на аудио- і відеопристроях. А якість звуку і зображення виросте в рази, оскільки ваша мультимедійна система буде обладнана за останнім словом техніки.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню