Клімат - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

Клімат

РОЗУМНИЙ ДІМ > Приховані (можливості)
Керування мікрокліматом
  
«Життя повинне приносити зручність і комфорт, інакше це зовсім не життя».
   В будь-якому сучасному будинку є кондиціонер, тепла підлога, радіатори опалення, тепловентилятори. Система управління мікрокліматом забезпечує злагоджену роботу всіх цих систем. Наприклад, тепла підлога не прогріватиме приміщення у той час, коли воно охолоджується кондиціонером.
   При розумному управлінні пристрої поводяться по різному в різних ситуаціях: при відкритих і закритих вікнах, при присутності або відсутності в приміщенні людей і так далі. Система управління мікрокліматом самостійно створить комфортні умови для сну: вночі — приємна прохолода, а до ранку температура підвищиться.
   
Система клімат-контролю сама вирішить, який пристрій (радіатори опалювання, теплі підлоги, электроконвектори, кондиціонери) і на яку потужність включити, щоб добитися заданих параметрів. Вона може працювати з врахуванням зовнішніх умов навколишнього середовища (температури за вікном, пори року), реагувати на кліматичні зміни. Вікна автоматично закриваються, коли починається дощ або піднімається сильний вітер. У жарку погоду система самостійно включить кондиціонер, опустить жалюзі.
   
Для економії енергоресурсів, йдучи на роботу, вам необхідно всього лише натиснути кнопку «Нікого нема» біля виходу, і система самостійно, автоматично переведе будинок в режим тепло- і енергозбереження. За дві години до вашого повернення додому, система підігріє будинок до комфортного режиму. А якщо Ви раптом вирішите відвідати свій будинок в нестандартний час, за допомогою інтернету або телефону ви зможете налаштувати систему так, щоб вона підготувала комфортний клімат до вашого приходу.
     

Управління теплою підлогою                   Управління кондиціонуванням                   Управління опаленням

   Погода в будинку не відхилиться від графіка і сценарію
   Управляти кліматом можна і відповідно до встановленого графіка і сценаріїв . Якщо ви, наприклад, буваєте вдома тільки у вихідні або вечірньо-нічний час, система зберігатиме в будинку мінімальну температуру, економлячи енерговитрати, а до вашого приходу (у певний час) створить в будинку комфортні умови. Або якщо ви виїжджаєте у відпустку, ви можете налаштувати систему управління кліматом на економічний режим, а в заданий вами день і час вашого повернення в будинку встановиться комфортна температура.
   Управляти кліматом можна і на відстані. Щоб до вашого приходу в будинку було тепло, нагрілася вода в басейні, досить відправити команду з мобільного телефону. І до вказаного часу, будинок буде готовий зустріти своїх господарів теплом і затишком.
        
      
Переваги системи управління мікрокліматом:

  • Централізоване управління всіма системами (теплою підлогою, кондиціонерами, трубною системою опалювання, вентиляцією);
  • Взаємозв'язана робота кондиціонерів, теплої підлоги, конвекторів;
  • Централізоване регулювання мікроклімату у всьому домі або індивідуально для кожної кімнати;
  • Автоматична підтримка температури і вологості в спеціальних приміщеннях (галерея, бібліотека);
  • Віддалене управління мікрокліматом в будинку;
  • Вентиляція. Включення при певних подіях або за розкладом. Зокрема, при спрацьовуванні заданого датчика. Наприклад, за наявності великої кількості руху в дитячій (ігровій) кімнаті, включається примусове провітрювання.
  • Контроль якості повітря. Якщо в кімнаті стає задушливо, включається вентиляція.
  • Управління температурою. За допомогою всіх доступних джерел тепла (батареї, фанкойлы, тепла підлога)
  • Сценарії управління опаленням. Наприклад, включення теплої підлоги за годину до підйому і виключення його, коли господарі покинули будинок.
  • Управління за часом і дням тижня. Наприклад, з понеділка по п'ятницю, вдень, коли нікого не немає вдома, в приміщеннях підтримується низька температура. В суботу і неділю температура підтримується комфортною весь день.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню