INSYTE ELECTRONICS - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

INSYTE ELECTRONICS        Переваги обладнання INSYTE Electronics над іншими подібними системами:
•  Універсальність і сумісність, робота з великим спектром обладнання, датчиків, електроустановочних виробів, розеток, вимикачів.
  Легкість програмування; всі матеріали, програмне забезпечення (безкоштовне) російською мовою.
  Можливість реалізації безлічі сценаріїв (логіка «Если-то-иначе»).
  Вартість значно нижче зарубіжних систем, таких як LonWorks, EIB, KNX, AMX, Siemens, Legrand.
  Мініатюрність пристроїв, можливість вбудовувати пристрої в стіни, стелі, монтажні коробки розеток і вимикачів.
  Суттєва економія коштів на прокладці кабелів.
  Швидка окупність за рахунок економії ресурсів і низьких початкових витрат.

Система LanDrive2

   LanDrive2 - це універсальна класична шинна розподілена система управління. Призначена для управління освітленням, електроприладами, а також такими системами як опалювання, кондиціонування, вентиляція, охоронна сигналізація, контроль доступу, контроль протікань води. Також можливе управління: аудіо-, відеотехнікою, жалюзі, ролокасетами, шторами, воротами, насосами, двигунами. Управління відбувається з пультів ДУ, безпровідних сенсорних панелей управління (I-Pad, I-Phone, планшет), а також з  комп'ютерів, мобільних телефонів локально або через Інтернет. 
     Структурно система складається з центрального контроллера SPIDER2 і виконавчих модулів, пов'язаних між собою інформаційною шиною RS-485 (фізично це кабель типу "вита пара"). 

     Для взаємодії використовується широко відомий протокол Modbus/RTU, таким чином система LanDrive2 є відкритою. Обладнання підтримує стандартні для Modbus швидкості обміну інформацією 2400, 4800, 9600, 19200, 38400, 57600, 76800, 115200 кбіт/c, що досить для миттєвого виконання команд і не погіршує якості зв'язку на відстанях до 1,5 км. Максимальна кількість пристроїв, керованих одним головним контроллером - 247. Живлення здійснюється від стабілізованого промислового блоку живлення 12В. Для абсолютної надійності рекомендується встановлювати блоки безперебійного живлення на акумуляторних батареях.

Основні елементи системи LanDrive2

Центральний контролер
Spider2


   Центральний контроллер монтується на DIN-рейку, програмується з ПК за допомогою програми LanDrive Configurator через USB-порт. Після програмування працює автономно. Має вбудований GSM-модем для відправки та отримання СМС.
Релейні модулі  
    Керовані релейні модулі випускаються в двох виконаннях - мініатюрному для вбудови, наприклад, в монтажні коробки розеток та вимикачів, і для установки на DIN-рейку. Пристрої, що встановлюються на DIN-рейку мають більшу комутовану потужність.
Диммерні модулі    
   Керовані диммер-модулі («плавне» керування освітленням) випускаються в двох модифікаціях - що вимагають підведення "нуля"  і "фази", і розривні. Другі зручні для монтажу в стакани вимикачів, де не проведений "нуль".
Модулі інфрачервоного зв'язку
   Трансивери (приймач-передавач) інфрачервоних сигналів виконуються у мініатюрному вигляді. Комплектуються виносними ІЧ-передавачем та приймачем. Являються ніверсальними, дозволяють розпізнавати, запам'ятовувати і відтворювати ІЧ-команди пультів ДУ будь-якого виробника
Модулі розширення входів-виходів  
  Випускаються як в корпусах на DIN-рейку, так і мініатюрному виконанні. До вхідних клем модулів підключаються датчики з виходами типу "сухий контакт", або аналоговими виходами 0-10В.
Модулі керування приводами
Модулі призначені для керування електроприводами жалюзі, ролокасет, штор, клапанів системи опалення.
< назад
 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню