Електроприлади - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

Електроприлади

РОЗУМНИЙ ДІМ > Приховані (можливості)
Що можна зробити, сидячи в кріслі?

Контролювати будь-яку техніку з єдиної панелі.
    Телевізор, праска, пральна і посудомийна машина, духова шафа, холодильник, електрообігрівач – всі електроприлади в будинку можуть підкорятися одному натисненню клавіші на панелі управління.
    Для цього всі розетки в будинку зв'язані в одну єдину мережу і підкоряються системі «Розумний дім», яка легко управляє цілою групою електроприладів і кожним приладом окремо. Одне натиснення кнопки на зручній і зрозумілій панелі, і ви включили або вимкнули потрібний вам прилад або групу приладів, налаштували їх безперебійну і безпечну роботу.
    Крім того, електроприладами можна управляти і на відстані, наприклад, через мобільний телефон. Якщо ви щось забули на електроплиті і не вимкнули її, не варто хвилюватися. Просто відключіть плиту через мобільний телефон, і все!

Включати техніку за сценарієм.
    Можна запрограмувати систему на включення або виключення будь-якого приладу в певний час. Вранці в точно заданий час включатимуться чайник, кавоварка, пароварка. Дуже зручно увечері закласти в пароварку необхідні продукти, вранці вона сама включиться, а через заданий час вимкнеться. Прокинувшись і прийшовши на кухню, ви отримаєте вже готовий гарячий сніданок і чашку кави. Або система може сама включити електрообігрівач за годину до вашого приходу додому, щоб в будинку був комфорт, тепло і затишок.

Контролювати доступ до приладів.
    Якщо ви, наприклад, не хочете, щоб дитина дивилася телевізор після 21.00, ви можете побудувати систему таким чином, що вона вимикатиме розетку, в яку включений телевізор, в 21.00. І ви буде спокійні за свою дитину.
    Системою Розумний будинок передбачено знеструмлення всіх розеток в будинку, коли Ви йдете. Вам потрібно всього лише натиснути на панелі управління одну кнопку «Вимкнути всі прилади».
    Також можна задати системі в певний час, наприклад, в 24.00 у всьому будинку автоматично відключати розетки, вимикати електроприлади (крім деяких, наприклад, холодильника), а вранці система сама буде їх знову включати в точно заданий час.

Відключати техніку, не встаючи з місця.
    Коли ви йдете з будинку, система «Розумний Будинок» передбачливо знеструмлює розетки. Вам потрібно всього лише натиснути на панелі управління одну кнопку «Вимкнути всі прилади». І не потрібно бігати перед відходом по всьому будинку, згадуючи, а чи не забули ви щось вимкнути. Або ви можете заздалегідь налаштувати систему на автоматичне знеструмлення розеток в певний час. 
 Наприклад, щоночі в 24.00 у всьому домі автоматично знеструмлюватимуться розетки, вимикаючи електроприлади (окрім деяких, наприклад, холодильника), а вранці система сама буде їх знову включати в точно заданий час. Таким чином, ви не тільки відчуватимете себе в безпеці, але будете ще й економити електроенергію.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню