ПАНЕЛІ КЕРУВАННЯ - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

ПАНЕЛІ КЕРУВАННЯ

I-Pаd, планшетні ПК, сенсорні панелі   В якості багатофункціональних інтерактивних панелей керування "Розумним будинком" найзручніше використовувати iPad, смартфон або будь-який планшет з Wi-Fi і сенсорним дисплеєм, що працюють на iOS, Android чи Windows.
   Використовуючи спеціальне кріплення їх можна прикріпити до стіни, отримавши настінно-переносну панель керування. Панелі встановлюються на стіні в одному або декількох найзручніших місцях в будинку. Можна помістити панель, наприклад, поряд з вхідними дверима. Тоді, війшовши в будинок, ви відразу можете натиснути на панелі одну кнопку, яка запускає сценарій «Господарі вдома»: налаштовує телевізор на улюблений канал, включає музику, світло в певних зонах, підігрів підлоги і т.д.. Загалом, можливі будь-які дії на ваш розсуд. Або ви можете перенести панель в те місце, де вона необхідна.

  

   Використовуючи програмний комплекс Iridium mobile ми створимо оригінальний дизайн інтерфейсу керування Вашим «розумним будинком». Легким дотиком до екрану панелі господар вибирає прилад, роботу якого потрібно відрегулювати, і задає необхідні параметри.   


Мобільний телефон, смартфон

  Мобільні телефони завжди під рукою і можуть бути також використані для управління. Причому це може бути як управління по SMS або через Internet з будь-якої точки світу, так і управління по Wi-Fi всередині будинку.

  Тільки уявіть... Ви збираєтеся на відпочинок в заміський будинок і за годину до приїзду відправляєте SMS з текстом "Включити сауну", менш ніж через хвилину будинок відповідає "Сауна включена", а, приїхавши на місце, Ви не витрачаєте час даремно. Чи під'їхавши до огорожі Вашої ділянки пізно ввечері, Ви дістаєте телефон і по Wi-Fi включаєте зовнішнє освітлення, відкриваєте двері гаража та ін.    Стаціонарні і кишенькові комп'ютери

    Маючи в розпорядженні комп'ютер, Ви можете з легкістю інтегрувати його з розумним будинком, перетворивши його на сервер системи. Тим самим Ви отримаєте можливість візуалізованого управління, збору даних для статистики. Об'єднавши персональний комп'ютер з кишеньковим в мережу, Ви отримаєте безпровідний, інтерактивний пульт управління. Окрім цього комп'ютер підключений до мережі Інтернет дозволить Вам отримати доступ до управління розумним будинком з будь-якої точки світу.
  


Кнопки, вимикачі

    Найпростіший спосіб управління розумним будинком. Ті самі вимикачі, якими Ви раніше просто вмикали/вимикали світло, легко перетворюються на засіб управління розумним будинком. По натисненню на вимикач, наприклад, Ви можете активувати "режим сну" в спальні, коли йдете спати, - світло плавно згасне, закриються штори, злегка знизиться температура в приміщенні, встановиться будильник.


Універсальний пульт

    Усім відомі "дистанційки" від телевізорів та іншої домашньої апаратури прекрасно підходять для управління будинком. Кожна кнопка будь-якого пульта може бути перепрограмована на будь-які дії, будь то включення освітлення або нагрів теплої підлоги. Величезний плюс, що не потрібно спеціально направляти пульт на необхідний прилад, щоб включити або виключити його, це можна зробити, знаходячись в будь-якій кімнаті будинку. 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню