Домашній кінотеатр - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

Домашній кінотеатр

РОЗУМНИЙ ДІМ > Приховані (можливості)
     Мультирум – це система, яка приймає відео- і аудіосигнали від будь-якого джерела в будинку (телевізор, музичний центр, DVD, TV-тюнер, Blu-ray, комп'ютер) і розподіляє їх по всьому будинку. Знаходячись в будь-якій кімнаті, ви за бажанням можете слухати улюблені пісні, проглядати відео, причому не важливо, де знаходиться джерело сигналу. А управляти всім цим можна із зручної сенсорної панелі. І не потрібно захаращувати житло всілякими проводками, колонками, програвачами, вся апаратура компактно зібрана тільки в одному місці будинку. Це може бути, наприклад, домашній кінотеатр або інше зручне для вас приміщення. Ви створите в кожній кімнаті неповторне музичне оформлення. І все це завдяки системі мультирум.
 
      Вранці ви прокидатиметеся під улюблену мелодію, яка супроводжуватиме вас у ванні, гардеробі, на сходовому майданчику, а на кухні зміниться радіомовленням. А ввечері будинок знову зустріне вас приємними музичними мотивами, щоб забезпечити комфортний і повноцінний відпочинок. Ви самі визначаєте, яку мелодію програвати, з якою гучністю, в яких кімнатах, в які дні і в який час.
      Система мультирум зберігає цілу бібліотеку музичних треків і фільмів різних жанрів і часів, зручно скомпонованные музичні, а також кінопідбірки на будь-який смак. Ви просто вибираєте те, що відповідає вашому настрою, і насолоджуєтеся всіма нотами музичного фону вашого «розумного» будинку. Домашній кінотеатр – невід'ємна частина сучасного будинку. А в «розумному» будинку з системою мультирум домашній кінотеатр перетворюється на справжній професійний кінозал. Одним натисненням кнопки на панелі, ви запустите сценарій «Кінотеатр» і все, що вам потрібне, – це зручніше влаштуватися в улюбленому кріслі. А мультирум поклопочеться про те, щоб ваш домашній кіносеанс був таким, що по-справжньому запам'ятовується. У кімнаті поступово згасне світло, відрегулює звук, опуститься кінопроектор. І на дві години ви перенесетеся в світ кінематографу.
       Мультирум виводить відеозображення на будь-який екран в будинку.
     Наприклад, ви вирішили подивитися фільм у вітальні, але притомилися, і захотіли перейти в спальню. Ви можете відправити відео на екран в спальню і продовжити перегляд фільму, вже лежачи в ліжку. 
     
Завжди на зв'язку.
 
      А що ви скажете, якщо у вашому «розумному» будинку завдяки мультирум можна буде легко налагодити систему внутрішнього зв'язку між кімнатами? Не потрібно кричати з одного кінця будинку в іншій, щоб покликати когось з членів сім'ї. Досить натиснути одну кнопку на панелі, і зв'язатися з родичами. Або можна встановити спеціальний режим радіоняні: з будь-якої кімнати ви зможете чути все, що відбувається в дитячій.
      Ви завжди будете в курсі, якщо до вас завітають гості, мультирум сповістить вас приємним дзвінком, а також виведе відеозображення з домофона на будь-який екран в будинку. Система повідомить, якщо хтось телефонує або прийнято нове електронне повідомлення, попередить спеціальним сигналом про аварійні ситуації. «Розумний» мультирум економить гроші. Система створює ідеальну якість звуку і відео і передає його у всі кімнати будинку. При цьому вам не потрібно купувати для кожної кімнати окрему апаратуру, достатньо одного високоякісного професійного набору необхідного устаткування, який використовуватиметься для всіх приміщень житла.

Можливості мультирум:

 • Незалежне одночасне управління звуком і відео у всіх кімнатах;
 • Використання одного комплекту джерел для всього будинку або квартири;
 • Включення, виключення звуку, регулювання гучності у всіх кімнатах або у будь-якій з них;
 • Локальне або загальне приглушення звуку, довільне або автоматичне (під час вхідного телефонного дзвінка, сигналу з домофона);
 • Вибір музики або фільму для всіх кімнат відразу або для будь-якої з них;
 • Інтерком-зв"язок в межах всього будинку або квартири;
 
Переваги мультирум:
 
 • Не потрібний свій комплект апаратури для кожної кімнати;
 • Проглядання фільмів або прослуховування музики в будь-якій кімнаті;
 • Виключення звуку у всьому домі одним натисненням клавіші;
 • Виключається ситуація, коли із-за гучної музики можна пропустити телефонний або дверний дзвінок;
 • Сповіщення, гучномовний зв'язок у всьому домі;
 • Озвучування приміщень, в яких не допускається присутність техніки (ванна, басейн, кухня), а також присадибної ділянки.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню