Антиалергенна система - Розумний дім - за розумну ціну!

Перейти до контакту

Головне меню:

Антиалергенна система

    Алергія по праву заслужила сумний титул «хвороби цивілізації». За даними статистики в світі нею страждає кожен четвертий чоловік! Головною причиною цього, як не дивно, є саме розвиток науково-технічного прогресу. Алергія є тією невід'ємною платою, якою людство розплачується за плоди своєї цивілізованості. Останнім часом з’явився такій термін як ″синдром хворої будівлі″. Це не помилка. Якість життя людини суттєво залежить від якості житла, яке в свою чергу залежить від еколого-гігієнічних характеристик
    Так званий «синдром хворих будівель» (СБЗ) виникає шляхом накопичення різних шкідливих складових у результаті людської життєдіяльності. Всередині приміщень постійно накопичуються виділення будівельних матеріалів, випаровування зіпсутих продуктів харчування, ліків, різні синтетичні продукти сучасної промисловості типу упаковок, одягу, пластикових виробів, косметики, миючих хімічних засобів і так далі - список можна дуже довго продовжувати. Загалом, практично все, що людина використовує, і з чим стикається в повсякденному житті, може стати джерелом накопичень небезпечних алергенів та канцерогенів. Отруєна атмосфера, кожен куточок, кожен предмет, до чого не торкнися, в такому будинку таять в собі небезпеку для організму. Звичайний домашнє повітря може бути в десятки разів шкідливе вуличної атмосфери самого загазованого мегаполісу!

    Будь-яка побутова пилюка є комплексом алергенів. До її складу входять: бібліотечна пилюка (целюлоза), фрагменти пір'я, вовни і лупи тварин, волосся і частинки шкіри людини, спори цвілевих грибів, віруси і бактерії, частини і продукти життєдіяльності комах, вовняні волокна, частинки бавовни, оббивки для меблів та інше. Ніяка вологе прибирання не здатна все це видалити без залишку. Самі досконалі фільтри звичайних побутових пилососів не здатні ефективно затримувати найбільш небезпечні з алергенів з-за їх мікроскопічних розмірів.
 
Цей пил небезпечний тим, що в силу свого розміру він не затримується в носоглотці, а потрапляє прямо в легені і навіть кровоносне русло, провокуючи алергічні реакції і захворювання органів дихання. Зниження легеневої активності веде до нестачі кисню. А при хронічному дефіциті кисню починається закислення організму. Його найпоширеніші наслідки - слабкість, постійне першіння в горлі, розвиток вегетосудинної дистонії, камені в нирках і печінці. Крім того, мікропил - "таксі" для бактерій і вірусів: на ній вони потрапляють прямо в організм

    Встановлення вбудованої центральної системи пиловидалення AERTECNICA TUBO повністю вирішує цю проблему. Це досягається за рахунок повного виведення всього обсягу забрудненого всмоктуваного повітря за межі будівлі. Відпрацьований запилений потік не потрапляє назад в приміщення і не спричиняє накопиченню шкідливих мікрочастинок в атмосфері житла. Центральний силовий пилосос , як правило, розташовують за межами житлової зони, що так само зменшує шкідливий вплив електромагнітних полів.

    Регулярно використовуйте вбудований пилосос і Ви зможете легко і природно захистити себе і своїх близьких від усіх проявів побутової алергії. Насолоджуйтеся чистотою і здоров'ям!
 

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню